Porady

Gdzie warto wybrać się na Walentynki w Krakowie?

Gdzie na walentynki

Zbliża się święto zakochanych i planujesz niezapomniany dzień, który spodoba się Twojej drugiej połówce? Do wyboru masz całkiem sporo romantycznych lub bardziej odważnych miejsc na Walentynki.Gdzie spędzić ten czas? Mamy dla Ciebie kilka naprawdę interesujących lokalizacji w obrębie Krakowa. Poznaj je i postaw na idealną opcję! Spis treści

 1. Walentynki w Krakowie – gdzie zabrać chłopaka, a gdzie dziewczynę na Walentynki?
  1. Pijalnia czekolady
  2. Klub Diament
  3. Muzeum Narodowe w Krakowie
 2. Gdzie na Walentynki w Krakowie na świeżym powietrzu?
  1. Kładka Ojca Bernatka
  2. Bulwary wiślane

Walentynki w Krakowie – gdzie zabrać chłopaka, a gdzie dziewczynę na Walentynki?

Bez wątpienia Kraków to jedno z najciekawszych miejsc na walentynki. W końcu znajdziesz tam tak wiele różnorodnych atrakcji, więc z powodzeniem skorzystasz tam zarówno z bardziej tradycyjnych opcji, jak i tych nieco mniej konwencjonalnych. Jeśli nie wiesz, gdzie w Krakowie na walentynki warto się udać, to masz do wyboru wiele interesujących miejsc  – poznaj je i wybierz opcje idealne dla Ciebie i ukochanej osoby!

Pijalnia czekolady

Walentynki to święto miłości, a jednym z najczęstszych prezentów są słodycze i romantyczny posiłek. Z łatwością możesz to połączyć. Wystarczy, że zabierzesz swoją drugą połówkę do pijalni czekolady, a tam na pewno odnajdziesz ulubione smaki, zachwycisz się jakością czekolady, a poza tym to naprawdę ciekawe miejsce, więc to dobra opcja, gdy zastanawiasz się, gdzie na walentynki w Krakowie. Poza tym taka pijalnia znajduje się w samym centrum miasta, więc już po degustacji koniecznie zabierz ukochaną osobę na wieczorny spacer po krakowskim rynku.

Gdzie na walentynki w krakowie

Klub Diament

Zastanawiasz się, gdzie w Krakowie spędzić walentynki i bardzo zależy Ci na dobrej zabawie we dwoje? W takim przypadku najlepiej sprawdzi się bar, gdzie nie tylko jest serwowane jedzenie, ale też dostępne są stoły bilardowe, rzutki bądź inne gry. Sprawdź też, triki bilardowe przed wizytą. Odrobina rywalizacji to ciekawe urozmaicenie, a do tego powód do śmiechu i przepis na udaną rozrywkę. Diament to także doskonały cocktail bar, w którym spróbujesz świetnych trunków. Szczególnie mężczyźni będą zadowoleni z takiego nieco alternatywnego świętowania. Zatem postaw na wizytę w Klubie Diament, jeśli zastanawiasz się, gdzie zabrać chłopaka na walentynki, W końcu święto zakochanych nie trzeba spędzać w tradycyjny sposób, żeby cieszyć się swoim towarzystwem.

Muzeum Narodowe w Krakowie

Gdzie spędzić walentynki w oryginalny sposób? W Muzeum Narodowym w Krakowie. W końcu tego dnia bardzo często dostępne są specjalne wystawy, które nawiązują do miłości. Dzięki temu możesz poznać poszczególnych artystów z nieco innej strony, a do tego przekonasz się, jak ulubieni rzeźbiarze, malarze czy inni twórcy postrzegali miłość i przedstawiali to uczucie w swoich dziełach.

Gdzie na Walentynki w Krakowie na świeżym powietrzu?

Zastanawiasz się gdzie spędzić czas w Walentynki w Krakowie na zewnątrz? Sprawdź nasze sprawdzone propozycje!

Kładka Ojca Bernatka – most zakochanych idealny na Walentynki

Kładka Ojca Bernatka łączy Kazimierz z Podgórzem, więc gwarantuje cudowne krajobrazy. Pamiętaj, żeby w to miejsce koniecznie zabrać ze sobą kłódkę, dzięki czemu będziesz mógł razem z ukochaną osobą zawiesić ją na moście. W ten sposób przypieczętujesz trwałość tej miłości, a przy okazji wykażesz się wyjątkowo romantycznym gestem. Dlatego to dobra opcja, gdy nie wiesz, gdzie zabrać dziewczynę na walentynki, a jednocześnie zależy Ci na stworzeniu wspaniałych wspomnieć. Poza tym otaczające widoki są tak piękne, że na pewno z chęcią będziesz się w nie wpatrywać razem z drugą połówką.

Gdzie w krakowie na walentynki

Bulwary wiślane

Gdzie na walentynki na świeżym powietrzu? Oczywiście na bulwary wiślane, czyli jedno z ulubionych miejsc zakochanych par. Szczególnie w słoneczny dzień warto w ten sposób spędzić walentynki. Dzięki temu możesz spędzić czas razem z ukochaną osobą, porozmawiać z nią lub nim i na chwilę zwolnić. Dla zabieganych par, które na co dzień mieszkają w innych miastach bądź po prostu są pochłonięte obowiązkami, to idealne rozwiązanie. Tym bardziej ze względu na piękne widoki, jakie oferują bulwary w Krakowie- jeśli chcesz spędzić walentynki w tym mieście, na pewno będzie to świetny pomysł.

Polecane artykuły