Imprezy integracyjne

Szukasz pomysłu na niebanalną imprezę integracyjną? Zapraszamy na inny niż wszystkie TEAM MEETING i wspólne, firmowe rozgrywki bilardowe, w trakcie których będzie nad Wami czuwał nasz wewnętrzny mistrz gry w bilard, a wygrany otrzyma od nas puchar ,,DIAMENT MASTER‘’ oraz KARTĘ VIP KLUBU ze stałą zniżką.

Jak powinna wyglądać idealna impreza firmowa?

Dobra impreza integracyjna musi spełniać kilka warunków. Powinna być skierowana do każdego pracownika, niezależnie od piastowanego stanowiska i działu, w którym pracuje. Dodatkowo powinna odbywać się bez zbędnej pompy. Stażysta powinien móc bawić się z szefem działu jak z dobrym kolegą. Ponadto ważne jest, by w trakcie tego wieczoru robić interesujące rzeczy. Ciekawym pomysłem, który z pewnością zapadnie w pamięć uczestników jest impreza firmowa z bilardem w tle. Praktycznie wszyscy uwielbiają bilard, dlatego też organizacja takiego wieczoru to gwarancja udanej zabawy.

Imprezy firmowe Kraków z licznymi atrakcjami

Impreza firmowa nie może być nudnaI Tylko u nas specjalne rozgrywki dla Twojej firmy, tematyczny posiłek i fantastyczne drinki – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Lubisz sport? Jesteś kibicem? U nas możesz wygodnie się rozsiąść i obejrzeć najważniejsze wydarzenia sportowe na dużym ekranie. Bilard nie jest naszą jedyną rozrywką. U nas możecie spróbować swoich sił i zagrać również w darta lub piłkarzyki. Zapewniamy niezapomniane wrażenia i rozrywkę, która sprawi, że poznacie się bliżej i lepiej wewnątrz firmy.

Zadzwoń do nas już dziś i zapytaj o rezerwację Tel.: (+48) 504 509 119

Zapraszamy!