Imprezy integracyjne

Szukasz pomysłu na niebanalną imprezę integracyjną w Krakowie?

Zapraszamy na inny niż wszystkie Team meeting i wspólne firmowe rozgrywki bilardowe, pod okiem profesjonalnego trenera.

Oferujemy 14 stołów bilardowych, siedem maszyn do darta, piłkarzyki i wiele innych atrakcji. Gwarantujemy niezapomniane spotkanie firmowe z cateringiem, DJ’em i pokazem sztuczek bilardowych.

Jak powinna wyglądać idealna impreza firmowa w Krakowie?

Dobra impreza integracyjna w Krakowie musi spełniać kilka warunków. Powinna być skierowana do każdego pracownika, niezależnie od piastowanego stanowiska i działu, w którym pracuje. Dodatkowo powinna odbywać się bez zbędnej pompy. Stażysta powinien móc bawić się z szefem działu jak z dobrym kolegą. Ponadto ważne jest, by w trakcie tego wieczoru robić interesujące rzeczy. Ciekawym pomysłem, który z pewnością zapadnie w pamięć uczestników jest impreza firmowa z bilardem w tle. Praktycznie wszyscy uwielbiają bilard, dlatego też organizacja takiego wieczoru to gwarancja udanej zabawy.

Imprezy integracyjne w Krakowie z licznymi atrakcjami

Impreza firmowa w Krakowie nie może być nudna! Tylko u nas specjalne rozgrywki oraz atrakcje integracyjne dla Twojej firmy, tematyczny posiłek i fantastyczne drinki – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Różnorodne atrakcje integracyjne na wyciągnięcie ręki

Lubisz sport? Jesteś kibicem? U nas możesz wygodnie się rozsiąść i obejrzeć najważniejsze wydarzenia sportowe na dużym ekranie. Bilard nie jest naszą jedyną rozrywką. U nas możecie spróbować swoich sił i zagrać również w grę w darta lub piłkarzyki. Zapewniamy niezapomniane wrażenia i rozrywkę, która sprawi, że poznacie się bliżej i lepiej wewnątrz firmy.

Klub Diament to także miejsce na spotkanie biznesowe w Krakowie. Sprawdź koniecznie!

Zadzwoń do nas już dziś i zapytaj o rezerwację Tel.: (+48) 504 509 119

Zapraszamy!