Bez kategorii

Cocktailbar – co oferuje Klub Diament w Krakowie?

Drink bar

Spis treści

Chcesz zorganizować uroczystość rodzinną, przyjęcie dla znajomych lub imprezę firmową? A może pragniesz wybrać się na spontaniczny wypad z paczką przyjaciół? Klub Diament w Krakowie to miejsce, które sprawdzi się w każdej z tych sytuacji. Bilard, cocktailbar w Krakowie i jeszcze więcej atrakcji jest na wyciągnięcie ręki, dla naszych gości. Dodatkowo jako nieliczni w Krakowie serwujemy koktajle owocowe na bazie świeżych musów owocowych. Przekonaj się, co czeka na Ciebie, gdy wybierzesz się do Klubu Diament.

Nie wiesz, gdzie wyjść na drinka w Krakowie?

W Klubie Diament oferujemy sporo atrakcji imprezowych, dzięki którym razem ze swoim towarzystwem przeżyjecie niesamowity czas. U nas nie ma miejsca na nudę. Zyskasz nie tylko okazję do tego, by wreszcie oderwać się od problemów, zabawiać się i spędzić miło czas. Oto co będzie na Ciebie czekało:

Koktajl bar Kraków

Jesteś zwolennikiem koktajli i drinków, które nie tylko wspaniale smakują, stanowią kreatywną mieszankę alkoholową, ale do tego wszystkiego także obłędnie się prezentują? W takim razie nasz cocktailbar to coś dla Ciebie! Nie da się ukryć, że to atrakcja, która szczególnie budzi zainteresowanie wśród pań podczas babskich wypadów czy wieczorów panieńskich. Warto podkreślić, że oferujemy aż 2 drink bary w naszym klubie w Krakowie. W menu z koktajlami znajdują się zarówno klasyki, jak i nasze autorskie drinki.

drink bar kraków

Stoły bilardowe

W naszym klubie znajduje się aż 16 stołów bilardowych. Każdy z nich posiada certyfikat zgodny z wytycznymi Światowej Federacji Bilardowej, dzięki temu masz pewność, że oferujemy przed Tobą najlepsze możliwe warunki do gry w bilard. Sprawdź, jak grać w bilard?

Rzutki

Bilard nie jest dla Ciebie? W takim razie koniecznie wypróbuj inną naszą atrakcję, czyli rzutki. To świetna zabawa zarówno w pojedynkę, jak i w kilkuosobowej grupie. Nawet nie spostrzeżesz, jak znakomicie i niezwykle szybko upłynie Ci czas podczas gry. Skorzystaj z naszego cocktailbaru i rozsmakuj się drinkiem stworzonym specjalnie dla Ciebie!

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić nasz Cocktail Bar w Krakowie?

Być może przekona Cię nasz drink bar w Krakowie czy też spora liczba stołów bilardowych. W końcu mogą one zadecydować o tym, że impreza będzie naprawdę niezapomniana. Jednak musimy podkreślić, że gwarantujemy jeszcze więcej korzyści. Jakich?

Po pierwsze nasz klub bilardowy Diament znajduje się w samym centrum Krakowa. Na pewno z łatwością do nas trafisz. W dodatku niezależnie od pory roku u nas zawsze zapewniamy pełen komfort. W końcu nasz klub jest klimatyzowany oraz wentylowany. Poza tym nasz lokal jest niezwykle uniwersalny, więc możesz z powodzeniem zorganizować tutaj szereg różnych imprez. Nie brakuje u nas chętnych na wieczory kawalerskie i panieńskie, ale też na imprezy integracyjne w firmach, spotkania klasowe czy po prostu kameralne imprezy w gronie przyjaciół lub też rodziny. W końcu każda okazja jest dobra, by wypróbować nasz cocktailbar lub też rozegrać niezapomnianą partyjkę bilarda.

Planujesz imprezę w Krakowie? Wybierz drink bar w Klubie Diament

Teraz już znasz naszą ofertę i atrakcje, jakie czekają na naszych gości. Jednak to nie wszystko, gdyż przygotowaliśmy również pewną niespodziankę dla osób, które jeszcze nigdy wcześniej nas nie odwiedzały, a poszukują klubu do zorganizowania imprezy lub po prostu spotkania się w gronie znajomych. Wdrożyliśmy na naszej stronie internetowej rozwiązaniem, jakim jest Wirtualny spacer. Dzięki temu bez wychodzenia z domu możesz obejrzeć każdy zakątek naszego klubu i już wtedy zdecydować czy nasz drink bar, wystrój czy ilość miejsca spełniają Twoje oczekiwania. Szybko się przekonasz, że u nas czas się zatrzymuje, a każda impreza jest wyjątkowa.

Polecane artykuły