Studenckie czwartki w Krakowie

Jesteś studentem? Szukasz ciekawych atrakcji studenckich w Krakowie? U nas możesz odpocząć od zajęć oraz oderwać się od nauki i egzaminów. Studenckie czwartki czekają na Ciebie w Krakowie! Oferujemy nie tylko stoły bilardowe, lecz także rzutki, a także świetnie wyposażony whisky bar!

Życie studenta w Krakowie – Pomysł na studencki czwartek

Przyjdź do nas w czwartek studencki, a otrzymasz specjalną zniżkę dla studentów w krakowskim klubie Diament! Piwo w cenie 14 zł*
Oprócz stołów bilardowych, na których możecie ze znajomymi prowadzić indywidualne i grupowe rozgrywki, w naszej ofercie są również inne atrakcje, takie jak wyżej wspomniane rzutki.

Klub Diament to świetny pomysł na urozmaicenie życia studenckiego w Krakowie i spędzenie niezapomnianych czwartków studenckich w mieście, które nie śpi.

Dlaczego warto do nas wpaść w studencki czwartek? Atrakcje dla studentów.

Klub Diament to świetny pomysł na czwartkowy wieczór dla wszystkich studentów. Dlaczego? Ponieważ oferuje zniżki dla krakowskich studentów. Kto nie lubi piwka w lepszej cenie? Każdy uczący się młody człowiek potrzebuje chwili wytchnienia. Nauka połączona z pracą może być stresująca. Dni wypełnione są po brzegi, dlatego też ważne jest, by raz na jakiś czas oddać się beztrosce. Klub Diament w czwartkowe wieczory jest idealnym do tego miejscem. Studenckie Czwartki w Krakowie w naszym klubie bilardowym dają okazję do zyskania niezapomnianych wspomnień i oderwania się od codzienności. To świetny pomysł na imprezę integracyjną lub imprezę urodzinową.

Zapraszamy!

*Za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.