Studenckie czwartki

Jesteś studentem? U nas możesz odpocząć od zajęć oraz oderwać się od nauki i egzaminów. Studenckie czwartki w mieście Kraków czekają! Oferujemy nie tylko stoły bilardowe, lecz także rzutki, a także świetnie wyposażony whisky bar!

Pomysł na studencki czwartek w Krakowie

Przyjdź do nas w czwartek studencki w Krakowie, a otrzymasz piwo w cenie 11 zł*
Oprócz stołów bilardowych, na których możecie ze znajomymi prowadzić indywidualne i grupowe rozgrywki w naszej ofercie są również inne atrakcje, takie jak wyżej wspomniane rzutki. Klub Diament to świetny pomysł na czwartek w Krakowie dla wszystkich studentów!

Dlaczego warto do nas wpaść w czwartek?

Klub Diament to świetny pomysł na czwartkowy wieczór dla wszystkich studentów. Dlaczego? Otóż każdy uczący się młody człowiek potrzebuje chwili wytchnienia. Nauka połączona z pracą może być stresująca. Dni wypełnione są po brzegi, dlatego też ważne jest, by raz na jakiś czas oddać się beztrosce. Klub Diament w czwartkowe wieczory jest idealnym do tego miejscem. Studenckie Czwartki w Krakowie w naszym klubie bilardowym dają okazję do zyskania niezapomnianych wspomnień i oderwania się od codzienności. To świetny pomysł na imprezę integracyjną lub imprezę urodzinową.

Zapraszamy!

*Za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.