Porady

Wigilia firmowa w Krakowie – gdzie warto ją zorganizować?

Wigilia firmowa w krakowie

Wigilia firmowa to moment nie tylko na chwilę relaksu czy podziękowanie pracownikom za wytrwałość. Przede wszystkim to dobra okazja na integrację, dzięki czemu zespół jeszcze chętniej będzie współpracować ze sobą, wykaże się większą motywacją i chęcią rozwoju. Dlatego przekonaj się, że wigilia firmowa w Krakowie stanie się niezapomnianym wydarzeniem!

Spis treści:

  1. Naiciekawsze miejsca na wigilię firmową w Krakowie
    1. Elegancka restauracja
    2. Prywatna sala bankietowa
    3. Klub Diament
  2. Wigilia firmowa w Krakowie w miejscu pracy

Naiciekawsze miejsca na wigilię firmową w Krakowie

Elegancka restauracja

Elegancka i formalna – taka może być wigilia pracownicza w Krakowie. Miejsce, jakim jest Kraków, oferuje Ci wiele ciekawych restauracji, które zachwycają wysokim standardem i wykwintnym jedzeniem. Choć nie pozwala to pracownikom na zbyt dużą integrację, to jednocześnie podnosi ich morale. Po prostu wizyta w takiej luksusowej restauracji to skuteczne potwierdzenie tego, jak cenisz sobie ich umiejętności i zaangażowanie. Poza tym stanowi nagrodę za dotychczasowe poświęcenie. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, gdzie wigilia firmowa w Krakowie sprawdzi się najlepiej, to weź pod uwagę właśnie luksusowe lokale. Mogą to być również hotelowe restauracje pod Krakowem, a wtedy zachęć pracowników do zaproszenia partnerów bądź partnerki.

Prywatna sala bankietowa

Zależy Ci na tym, żeby wigilia firmowa w Krakowie lub pod Krakowem była nie tylko udana, ale też zapewniała odrobinę prywatności? W takim razie postaw na salę bankietową z cateringiem lub jedzeniem oferowanym przez właścicieli tego miejsca. Wtedy Twój zespół zyska pomieszczenie do własnej dyspozycji. Dzięki czemu możecie tam prowadzić rozmowy na różny temat – nawet dyskutować o pracy. Jednocześnie nie musisz obawiać się tego, że szczegóły tej wymiany zdań trafią do niepowołanych osób. Poza tym możecie zachowywać się jeszcze swobodniej, co z pewnością pozytywnie wpłynie na atmosferę podczas spotkania. Zwróć również uwagę na to, że prywatne sale bankietowe często są tworzone z myślą o konferencjach. Takie wyposażenie sprawi, że wigilia pracownicza stanie się jeszcze bardziej profesjonalna. Kraków to miasto, gdzie na samym początku spotkania warto zorganizować krótkie podsumowanie, a nawet przedstawić kilka slajdów na temat dotychczasowych dokonań zespołu.

Klub Diament

Zależy Ci na integracji zespołu? Zatem wigilia firmowa w Krakowie pomoże Ci w tym, bo znajdziesz tam wiele ciekawych klubów rozrywkowych. Dzięki temu razem ze wszystkimi pracownikami możesz nie tylko dobrze zjeść czy napić się, ale przede wszystkim skorzystasz z zajmujących rozrywek. Po prostu zwróć uwagę na to, żeby w klubie znalazły się stoły bilardowe, piłkarzyki oraz darty. Sprawdź też jak grać w bilard przed taką imprezą! Koniecznie zarezerwuj to miejsce jedynie dla Twojej firmy i zorganizuj turnieje w rytmie utworów granych przez DJ-a. Wtedy zachwyci Cię taka rozrywkowa wigilia dla firm. Kraków to miasto, gdzie chętnie takie imprezy są dość popularne, ponieważ z łatwością znajdziesz klub z taką liczbą atrakcji. Taka oferta czeka Cię w Klubie Diament.

Wigilia firmowa w Krakowie

Wigilia firmowa w Krakowie w miejscu pracy

Nie dysponujesz dużym budżetem, a jednocześnie chcesz zorganizować spotkanie dla pracowników? Jednym z miast, gdzie uda Ci się to zrobić jest Kraków. Wigilia firmowa zatem niech odbędzie się w miejscu pracy. Tym bardziej że możesz zaangażować zespół w robienie dekoracji, a chętni niech pochwalą się swoim talentem kulinarnym i przyniosą drobne przekąski. Oczywiście dobrym sposobem jest też zamówienie jedzenia w firmie cateringowej. Pamiętaj, że takie wspólne działanie niezwiązane z pracą zmniejsza dystans między pracownikami a kadrą zarządzającą, więc warto wykorzystać ten fakt. Jednocześnie pokażesz także, że w nawet małych firmach należy dbać o dobrą atmosferę i doceniać zespół.

Polecane artykuły