Porady

Wieczór kawalerski – pomysły, zabawy, atrakcje na udaną imprezę w Krakowie

Zabawy na wieczór kawalerski kraków

Wieczór kawalerski to ostatni dzień Twojej wolności, więc musisz przeżyć go na 100%! Przygotowaliśmy zabawy i atrakcje, które zawsze zapewniają dobrą zabawę i ból głowy kolejnego dnia. Poznaj receptę na szalony wieczór kawalerski w Krakowie.

Spis treści:

 1. Zabawy na wieczorze kawalerskim w Krakowie
  1. Impreza w klubie nocnym
  2. Impreza w busach
  3. Porwanie
  4. Strzelnica
  5. Pokaz tancerek
  6. A może wyjazd?
 2. Szalony pomysł na wieczór kawalerski – czyli przepis na dobrą zabawę

Zabawy na wieczór kawalerski w Krakowie

Zanim pożegnasz kawalerski stan, koniecznie musisz się dobrze zabawić. Od Ciebie zależy czy zapamiętasz ten wieczór na zawsze, czy może wspomnienia pokryją się mgłą. W obu przypadkach będzie można uznać imprezę za udaną. Oto nasze pomysły i atrakcje, które sprawią, że wieczór kawalerski stanie się naprawdę odjazdowy.

zabawy na kawalerski - wieczór w klubie

Impreza w klubie nocnym

Klasyka. Dobra zabawa z bilardem, piłkarzykami, muzyką i dostępem do perfekcyjnie zaopatrzonego baru – brzmi idealnie, prawda? Taki pomysł na wieczór kawalerski zawsze gwarantuje świetną zabawę. Zaproś kumpli i bez tracenia czasu na organizację, rozpocznij swój wieczór kawalerski w dosłownie kilka chwil. Oczywiście, kiedy szukasz najlepszego baru nocnego w Krakowie, to koniecznie zajrzyj do klubu Diament. Otrzymasz tam wszystko, czego potrzebujesz, by rozkręcić imprezę i utrzymać gorącą atmosferę przez całą noc.

Impreza w busach

Na rynku nie brakuje ofert, gdzie możesz wynająć limuzynę, tramwaj czy też party-busa, aby świętować wieczór kawalerski. Głośna muzyka i brak zamartwiania się o to, kto prowadzi. Zabawa na wieczorze kawalerskim w specjalnych busach czy w luksusowych limuzynach ma swój wyjątkowy czar. To jak zorganizujecie sobie tam czas, zależy już tylko od pomysłu Pana Młodego.

Porwanie

Szukasz pomysłu na kawalerski? Przyszły Pan Młody uwielbia żarty i ekstremalne akcje? Przygotujcie dla niego coś ekstra! Nie brakuje śmiałków, którzy decydują się na udawane porwanie kawalera. Wymyślcie scenariusz – od tego, gdzie i w jaki sposób porwiecie mężczyznę, po to, kto będzie filmować całe wydarzenie, jak go zakneblujecie i gdzie pojedziecie. Po wkręceniu Pana Młodego zapewnijcie mu dobrą zabawę, np. w klubie i sporo alkoholu.

Strzelnica

Adrenalina, poczucie władzy i mocne wrażenia to coś, co kocha Pan Młody? Zabierzcie go zatem na strzelnicę! Kiedy u mężczyzny uruchomi się instynkt łowcy, szybko złapie tego przysłowiowego bakcyla. Dobra zabawa na strzelnicy to świetny początek wieczoru kawalerskiego.

Pokaz tancerek

Jeśli tylko Pan Młody nie ma nic przeciwko, to możecie udać się także na pokaz tancerek erotycznych. Wiele osób uznaje, że bez niego nie może odbyć się żaden wieczór kawalerski. Powabne ruchy tancerek na pewno przypadną do gustu każdemu uczestnikowi imprezy. Gdzie można zorganizować taką zabawę na kawalerskim? W klubie, limuzynie czy nawet w domu.

A może wyjazd?

Kiedy chcesz, aby wieczór kawalerski był naprawdę niepowtarzalny i nie ogranicza Cię bardzo budżet, to kup bilety na samolot i zabierz kumpli za granicę. Londyn, Madryt, Barcelona, Paryż czy Berlin – opcji, gdzie można spędzić świetny wieczór kawalerski, jest wiele, a przelot tam wcale nie musi być drogi. Wybierzcie tam jakiś bar lub po prostu idźcie w miasto – zwiedzać i szaleć.

pomysł na wieczór kawalerski - wyjazd

Szalony pomysł na wieczór kawalerski w Krakowie – czyli przepis na dobrą zabawę

Tego dnia bardzo ważne jest to, aby rozruszać przyszłego Pana Młodego, a przy tym sprawić, że goście będą świetnie się bawili. Zabawy na wieczorze kawalerskim to niezawodny sposób na dobrą zabawę, poznaj kilka tych, które cieszą się ciągle rosnącą popularnością:

 • paintball na poligonie,
 • wizyta w parku laserów,
 • gokarty,
 • jazda quadami, terenówką lub luksusowym, sportowym autem,
 • zorbing,
 • gra w bubble football,
 • skok ze spadochronem,
 • skok na bungee.

Zorganizuj kawalerski w Krakowie najlepszemu przyjacielowi!

Polecane artykuły