Porady

Wieczór kawalerski – pomysły, zabawy, atrakcje na udaną imprezę w Krakowie

Zabawy na wieczór kawalerski kraków

Spis treści

Wieczór kawalerski to ostatni dzień Twojej wolności, więc musisz przeżyć go na 100%! Przygotowaliśmy zabawy i atrakcje, które zawsze zapewniają dobrą zabawę i ból głowy kolejnego dnia. Poznaj receptę na szalony wieczór kawalerski w Krakowie.

Pomysły na wieczór kawalerski w Krakowie

Zanim pożegnasz kawalerski stan, koniecznie musisz się dobrze zabawić. Od Ciebie zależy czy zapamiętasz ten wieczór na zawsze, czy może wspomnienia pokryją się mgłą. W obu przypadkach będzie można uznać imprezę za udaną. Oto nasze pomysły i atrakcje, które sprawią, że wieczór kawalerski stanie się naprawdę odjazdowy.

zabawy na kawalerski - wieczór w klubie

Impreza w klubie nocnym

Klasyka. Dobra zabawa z bilardem, piłkarzykami, muzyką i dostępem do perfekcyjnie zaopatrzonego baru – brzmi idealnie, prawda? Taki pomysł na wieczór kawalerski zawsze gwarantuje świetną zabawę. Zaproś kumpli i bez tracenia czasu na organizację, rozpocznij swój wieczór kawalerski w dosłownie kilka chwil. Oczywiście, kiedy szukasz najlepszego baru nocnego w Krakowie, to koniecznie zajrzyj do klubu Diament. Otrzymasz tam wszystko, czego potrzebujesz, by rozkręcić imprezę i utrzymać gorącą atmosferę przez całą noc.

Impreza w busach

Na rynku nie brakuje ofert, gdzie możesz wynająć limuzynę, tramwaj czy też party-busa, aby świętować wieczór kawalerski. Głośna muzyka i brak zamartwiania się o to, kto prowadzi. Zabawa na wieczorze kawalerskim w specjalnych busach czy w luksusowych limuzynach ma swój wyjątkowy czar. To jak zorganizujecie sobie tam czas, zależy już tylko od pomysłu Pana Młodego.

Porwanie

Szukasz pomysłu na kawalerski? Przyszły Pan Młody uwielbia żarty i ekstremalne akcje? Przygotujcie dla niego coś ekstra! Nie brakuje śmiałków, którzy decydują się na udawane porwanie kawalera. Wymyślcie scenariusz – od tego, gdzie i w jaki sposób porwiecie mężczyznę, po to, kto będzie filmować całe wydarzenie, jak go zakneblujecie i gdzie pojedziecie. Po wkręceniu Pana Młodego zapewnijcie mu dobrą zabawę, np. w klubie i sporo alkoholu.

Strzelnica

Adrenalina, poczucie władzy i mocne wrażenia to coś, co kocha Pan Młody? Zabierzcie go zatem na strzelnicę! Kiedy u mężczyzny uruchomi się instynkt łowcy, szybko złapie tego przysłowiowego bakcyla. Dobra zabawa na strzelnicy to świetny początek wieczoru kawalerskiego.

A może wyjazd?

Kiedy chcesz, aby wieczór kawalerski był naprawdę niepowtarzalny i nie ogranicza Cię bardzo budżet, to kup bilety na samolot i zabierz kumpli za granicę. Londyn, Madryt, Barcelona, Paryż czy Berlin – opcji, gdzie można spędzić świetny wieczór kawalerski, jest wiele, a przelot tam wcale nie musi być drogi. Wybierzcie tam jakiś bar lub po prostu idźcie w miasto – zwiedzać i szaleć.

pomysł na wieczór kawalerski -  wyjazd

Szalony pomysł na wieczór kawalerski w Krakowie – czyli przepis na dobrą zabawę

Tego dnia bardzo ważne jest to, aby rozruszać przyszłego Pana Młodego, a przy tym sprawić, że goście będą świetnie się bawili. Atrakcje na wieczorze kawalerskim to niezawodny sposób na dobrą zabawę, poznaj kilka tych, które cieszą się ciągle rosnącą popularnością:

  • paintball na poligonie,
  • wizyta w parku laserów,
  • gokarty,
  • jazda quadami, terenówką lub luksusowym, sportowym autem,
  • zorbing,
  • gra w bubble football,
  • skok ze spadochronem,
  • skok na bungee.

Zorganizuj kawalerski w Krakowie najlepszemu przyjacielowi!

Polecane artykuły