News

Whisky bar w Krakowie — co znajdziesz w ofercie?

Whisky bar

Chcesz zorganizować wieczór kawalerski, wyskoczyć ze znajomymi w piątkowy wieczór do klubu czy może pograć w bilard i napić się dobrej whisky? Zatem zapraszamy do naszego klubu bilardowego, gdzie znajdziesz też najlepszy w Krakowie whiskey bar. Jest to miasto, które nie śpi i nie pozwala na nudę, więc koniecznie przekonaj się, dlaczego warto wybrać akurat nasz whiskey bar.

Spis treści:

  1. Co oferujemy w whiskey barze w Klub Diament?
  2. Whisky bar Kraków – czas na niezapomnianą imprezę

Co oferujemy w krakowskim whisky barze w Klub Diament?

W naszym klubie znajdują się aż 2 bary, z których możesz korzystać podczas imprezy czy po prostu, gdy do nas wpadniesz, aby miło spędzić czas. Szczególną popularnością cieszy się na pewno nasz whisky bar w Krakowie. Nie znajdziesz w tym mieście drugiego tak wyposażonego baru, w którym jest wszystko, czego dusza zapragnie. Do tego doświadczeni barmani zaserwują Ci ulubiony trunek w najlepszym wydaniu.

Jesteś miłośnikiem whiskey? W takim razie już teraz zacznij się zastanawiać, którą wybierzesz, gdy nas odwiedzisz.

Oferujemy tak szeroki wybór, że na pewno podamy Ci dokładnie taki rodzaj whiskey, jaki tylko przyjdzie Ci do głowy – od Chivas Regal XV, po Ballantine’s, Jameson, Monkey Shoulder, aż po kultowy Jack Daniels. Trudno o bardziej kompletne menu, gdzie whiskey odgrywa pierwsze skrzypce, prawda?

Oczywiście, gdy zdecydujesz się odwiedzić Kraków – w whisky barze naszego klubu będziesz mógł wypróbować również wielu innych trunków od bourbonu, ginu, rumu, single maltów, aż po najlepsze na rynku wina.

Whisky bar w Krakowie.

Whiskey bar Kraków – czas na niezapomnianą imprezę

Teraz już wiesz, czym wyróżnia się nasz whisky bar, przekonaj się zatem, jak wiele różnych imprez i przyjęć będziesz w stanie zorganizować w naszym klubie. Możesz też oczywiście po prostu przyjść spontanicznie i przekonać się, jak smakuje stara, dobra whiskey w Krakowie. Jeśli jednak chcesz spędzić czas w gronie przyjaciół, rodziny czy współpracowników, to zorganizuj w naszym klubie imprezę, podczas której nasz whiskey bar stanie się jedną z głównych atrakcji.

Oto imprezy, które najczęściej organizują nasi goście:

  • Spotkania znajomych, członków rodziny czy spotkania klasowe – zgrana ekipa i dobre trunki to zestaw, który gwarantuje dobrą zabawę i same pozytywne wibracje. Przekonaj się, że w naszym klubie spędzicie niezapomniany wieczór, podczas którego zyskacie możliwość wypróbowania nie tylko naszego whiskey baru w Krakowie, ale też stołów bilardowych, rzutek i wielu innych atrakcji.
  • Wieczór panieński lub kawalerski – skoro to Twoja ostatnia noc wolności, to koniecznie musisz spędzić ten czas w najlepszym, krakowskim klubie. Najlepsza na rynku whiskey i moc różnych atrakcji sprawiają, że będziesz w stanie zorganizować u nas dokładnie taki wieczór kawalerski lub panieński, o jakim marzysz.
  • Urodziny, imieniny, jubileusze – okrągłe urodziny czy też rocznica ślubu to również świetne okazje do tego, aby celebrować ten czas w zacnym gronie i w prestiżowym miejscu. Zatem zaproś członków swojej rodziny czy grono przyjaciół i świętujcie w naszych progach. Nasz whiskey bar będzie do Waszego użytku, więc jesteśmy pewni, że ta uroczystość i smak najlepszej whisky w Krakowie na długo zapadnie Wam w pamięci (nawet pomimo alkoholu).
  • Imprezy firmowe – impreza integracyjna czy po prostu spotkanie biznesowe to również świetne okazje, aby zabawić się w naszym klubie i przekonać się o zaletach, jakimi wyróżnia się nasz whiskey bar.

Już teraz osobiście przetestuj nasz whisky bar w Krakowie. Nasze miasto zaprasza na dobrą zabawę, do klubu, gdzie czas się zatrzymuje, a problemy na czas imprezy całkowicie znikają. Sprawdź też co oferuje nasz cocktail bar – a jeśli masz ochotę na nieco słodsze trunki, z pewnością spodobają Ci się najbardziej popularne drinki z malibu!

Polecane artykuły