Porady

Jak zorganizować ciekawą imprezę integracyjną dla pracowników?

Pomysł na imprezę firmową

Imprezy integracyjne często spędzają sen z powiek osobom, które zajmują się w firmie atrakcjami integracyjnymi. Niezależnie od tego, czy to wybrana osoba z działu HR, marketingu czy administracji, czy może właśnie cały sztab, wymyślanie atrakcji, które spodobają się wszystkim, jest nie lada wyzwaniem.

Spis treści

    1. Impreza integracyjna — pomysły na dobrą zabawę!
    2. A może nieco bardziej tradycyjnie?
    3. Gdzie zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników?
    4. Łączymy ludzi!

Jak sprawić, by wszyscy bawili się doskonale, a cała impreza zmieściła w budżecie firmy? Pomysł na imprezę integracyjną dla pracowników w krakowskim klubie wcale nie jest taki zły! Może wydawać się prosty, ale w końcu czy to nie w prostocie tkwi siła? Sprawdźmy, co mogą zaoferować lokalne kluby i niepozorne miejsca pełne rozrywki dla całej firmy.

pomysł na imprezę integracyjną dla pracowników w Krakowie

Impreza integracyjna dla pracowników — pomysły na dobrą zabawę!

Jest kilka zasad, których należy przestrzegać, jeżeli chcesz, by Twoi pracownicy (i współpracownicy) dobrze się bawili. Przede wszystkim: zapytaj o opinię wszystkich tych, którzy są zainteresowani potencjalną imprezą. Może Ci się wydawać, że Twój pomysł na wyjście integracyjne w Krakowie jest idealny, ale co z tego, jeśli wszyscy będą zawiedzeni, że zamiast na bilard wybraliście się do parku trampolin… albo właśnie na odwrót? Należy także pamiętać, że nie każdy lubi intensywny ruch — weź pod uwagę możliwości pracowników, by wyjście było dla nich faktycznie świetną zabawą, nie zaś stresem. Poza tym ryzyko kontuzji odstrasza niektórych tych, którzy nie mogą sobie na nią pozwolić. Warto spotkać się w pełnym gronie (jeśli to oczywiście możliwe) i wspólnie omówić pomysły na imprezę firmową. Do tego warto pamiętać, że współcześnie w firmach nie powinno być wyraźnych podziałów spowodowanych byciem na różnych stanowiskach. Niech dział HR integruje się z marketingiem, a stażysta z przełożonym — w końcu od tego są wspomniane imprezy.

A może nieco bardziej tradycyjnie?

Są jednak bardziej uniwersalne pomysły na wyjście integracyjne czy miejsca, które znacząco ułatwiają wybór. Praktycznie każdy pracownik chętnie wybierze się do baru, klubu czy restauracji, gdzie sam będzie mógł zdecydować o aktywnościach, które podejmie. Dlatego tak bardzo lubimy organizować integracje w Klubie Diament! Dzięki temu, że mamy wyśmienicie wyposażony bar, znajdzie tam coś dla siebie zarówno amator whisky, piwa rzemieślniczego, jak i wymyślnych drinków — zarówno tych bez- oraz alkoholowych. Do tego warto dodać piłkarzyki, rzutki i bilard, czyli aktywności, z którymi poradzi sobie niemal każdy, bez stresu i problemów spowodowanych przez rozmaite ograniczenia. A drużynowy sparing w piłkarzyki to dopiero emocje! Masz już ciekawe pomysły na imprezę firmową, ale gdzie ją zorganizować w Krakowie?

pomysł na imprezę integracyjną kraków

Gdzie zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników w Krakowie?

To fakt, że impreza firmowa w Krakowie może brzmieć jak potężne wyzwanie dla organizatorów. W końcu wszystkie miejsca są rezerwowane z ogromnym wyprzedzeniem, trudno znaleźć sale, które pomieszczą większą liczbę osób. Miejscówki na organizację imprez często proponują raczej monotonną ofertę, która wydaje się współczesnym firmom i korporacjom mało interesująca. Jednak jeśli nie chcesz wyjeżdżać z miasta, musisz sobie jakoś z tą zagwozdką poradzić. A co powiesz na to: pomysł na imprezę firmową z bilardem w tle? Wszystko z mistrzem gry w bilard. Wygrany zdobywa puchar Diament Master i kartę VIP do klubu ze stałą zniżką! Brzmi kusząco? Zatem zapraszamy!

Łączymy ludzi!

Warto też pamiętać, że sam sport niezwykle łączy ludzi. Może rozsiądziecie się wygodnie, by śledzić wydarzenia sportowe na dużym ekranie? A może drużynowo zmierzyć się z dartem? Zapraszamy i zapewniamy niezwykłą rozrywkę — poznajcie się bliżej. Taka integracja firmowa w Krakowie — gdzie każdy może porozmawiać z każdym — to wyjątkowa okazja, by spędzić wspólnie czas. A Klub Diament chętnie Wam w tym pomoże.

Polecane artykuły